Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
Dzisiaj jest: 9 Marzec 2021    |    Imieniny obchodz: Franciszka, Katarzyna, Dominik
marzec 2021
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Gmina Łopuszno wyłoniła wykonawcę inwestycji, która ma zostać zrealizowana w ramach projektu rewitalizacji miasta. Powstanie tam letni kompleks basenowy.


Na kompleks składać się będą dwie niecki, instalacja do uzdatniania wody basenowej oraz infrastruktura towarzysząca. Środki na ten cel pochodzą z projektu rewitalizacji Łopuszna, który z kolei jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
9 grudnia podpisano umowę z wyłonionym w przetargu wykonawcą. Udało się to dopiero po trzeciej z rzędu procedurze przetargowej. Projekt zrealizuje konsorcjum złożone z Przedsiębiorstwa Budowlano-Inżynieryjnego ADMA Sp. z o. o. i Zakładu Remontowo-Budowlanego ADMA Marian Adamczyk.

Dno basenów będzie wykonane ze wzmocnionego PVC i będzie posiadało zróżnicowaną głębokość. Przy mniejszej niecce powstanie zjeżdżalnia wodna. Baseny będą otoczone drewnianymi pomostami z barierkami. Powstanie także boisko do piłki plażowej, a cały teren będzie ogrodzony.

Zaplecze techniczne składać się będzie z trzech budynków kontenerowych. Jeden posłuży na stację uzdatniania wody, przewidziano też węzeł sanitarny. Na terenie kompleksu znajdzie się także utwardzone miejsce dla foodtrucka wraz ze stołami i ławami. Cała inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i dzieci.

Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice...Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!Łopuszno i okolice... ZAPRASZAMY!!!