NASZE AKTUALNOŚCI

Konkurs fotograficzny „Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym” z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!


Stowarzyszenie Inicjatywa Świętokrzyska Renaty Janik ogłasza z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcia dziadków z wnukami.

 

Można wygrać w trzech prostych krokach:
- wykonaj zdjęcie pokazujące relacje babci/ dziadka z wnukami;
- zamieść zdjęcie w komentarzu na portalu Facebook Inicjatywa Świętokrzyska;
- udostępnij link/post z ogłoszeniem o konkursie na swoim profilu.

Kapituła Konkursu, w skład której weszli: Renata Janik - wicemarszałek województwa świętokrzyskiego i prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Świętokrzyska, Piotr Michalec - fotograf, Dawid Łukasik – fotograf Echa Dnia, dokona wyboru laureatów i nagrodzi trzy zwycięskie zdjęcia oraz zdjęcie, które uzyska największa liczbę pozytywnych reakcji: polubień (lajków) czy serduszek.

 

Nagrody:
- pierwsze miejsce - aparat fotograficzny Aparat FUJIFILM Instax Mini Evo,
- drugie miejsce - voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej            z restauracji w Kielcach,
- trzecie miejsce - voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej               z restauracji w Kielcach,
- wyróżnienie dla zdjęcia z największą ilością polubień - voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach.

 

Konkurs trwa do 15 lutego, ogłoszenie wyników nastąpi 17 lutego 2023r.
Relacje babci i dziadka z wnukami to nie tylko spotkania rodzinne, lecz również niezwykła więź i olbrzymia miłość. Czas spędzony z dziadkami to źródło pięknych i ciepłych wspomnień, inspiracji a także nauki. Wnukowie bywają wspaniałymi przewodnikami po współczesnym świecie.
Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii ilustrującej relacje dziadków z wnukami, szczególny charakter więzi międzypokoleniowej.
Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego.
Jak spędzacie czas z babcią, dziadkiem? Podzielcie się tym z nami!

 

Czekamy na Wasze zdjęcia!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Zamieszczenie zdjęcia w komentarzu oznacza zapoznanie się oraz akceptację regulaminu konkursu (do pobranie na stronie inicjatywaswietokrzyska.pl)

 

 

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.