NASZE AKTUALNOŚCI

Ogromne zainteresowanie wypoczywających podczas otwarcia basenów letnich w Łopusznie


W dniu dzisiejszym 29 czerwca br. Burmistrz Miasta i Gminy Łopuszno Andrzej Cieślicki z udziałem Gości: Radnego Rady Powiatu Kieleckiego - Dyrektora MGOSiR Łopuszno Sławomira Stelmaszczyka, Sekretarz Miasta i Gminy Łopuszno Małgorzaty Barcickiej, Radnych Rady Miejskiej w Łopusznie: Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej Danuty Łukasik i Zdzisławy Zimnej, Katarzyny Szymkiewicz, Eweliny Stachury, Tomasza Kowalczyka, Marcina Czupryńskiego, jak również Prezesa Stowarzyszenia "Nasze Łopuszno" Teresy Pasowskiej oraz kierownika Biura Lokalnej Grupy Działania "Nad Czarną i Pilicą" Grzegorza Grzywny dokonali uroczystego otwarcia sezonu letniego 2024 na Basenach Letnich na terenie Miejsko - Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łopusznie.
Piękna pogoda, wspaniała atmosfera i liczne atrakcje przewidziane dla wszystkich uczestników przyczyniły się wespół do udziału w inicjatywie licznych Mieszkańców oraz Gości Miasta i Gminy Łopuszno.
Podczas otwarcia basenów dokonano także uroczystego otwarcia nowo powstałego miejsca rekreacji sauny i bali. Należy podkreślić, że zadanie powstało w 100 % z wykorzystaniem środków finansowych pozyskanych z PROW na lata 2014 - 2020 przez Stowarzyszenie "Nasze Łopuszno" za pośrednictwem LGD "Nad Czarną i Pilicą" z/s w Łopusznie. Realizacja zadania o wartości blisko 150 tys. złotych przyczyniła się niewątpliwie do zwiększenia atrakcyjności i poprawy wizerunku Gminy Łopuszno, wzbogacając doskonale dotychczasową ofertę rekreacyjno - turystyczną MGOSiR w Łopusznie. To kolejna atrakcja, która będzie do dyspozycji Gości odwiedzających piękną Ziemię Łopuszańską. Dla wszystkich dzieci przygotowane były upominki i słodkości.
Tego dnia na najmłodszych uczestników przewidziano mnóstwo niespodzianek i atrakcji m.in.: piana party, dmuchaniec czy zróżnicowane konkursy z cennymi nagrodami.
Nad bezpieczeństwem wypoczywających na basenach letnich czuwać będą sukcesywnie ratownicy WOPR Kielce. Baseny dostępny będą codziennie w godzinach: 11.00 – 19.00.
Dzień atrakcji zakończy nocne kino.

Zapraszamy na teren gościnnego Łopuszna!

zobacz galerię zdjęć...

Odwiedza nas 237 gości oraz 0 użytkowników.